Komplexní služby

Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingového výzkumu a výzkumu veřejného mínění od roku 1994.

Výzkumy realizujeme prostřednictvím vlastní tazatelské sítě, která zahrnuje více než 560 tazatelů z České republiky a více než 280 tazatelů ze Slovenska. Klademe velký důraz na školení tazatelů, kontrolu a dodržování náročných kritérií kvality. Sběr dat probíhá podle pravidel ESOMAR. 85% tazatelské sítě je vybaveno notebooky, které výrazně urychlují a zlevňují dotazování.

 

Telefonické výzkumy realizujeme z vlastního CATI studia. Hovory jsou průběžně monitorovány a kontrolovány, klient má možnost vše sledovat formou příposlechů.

 

Kvalitativní výzkumy realizujeme z vlastního studia vybaveného jednocestným zrcadlem a nahrávací a přenosovou technikou.

 

Od roku podzimu 1996 realizujeme měsíčně bez přestávky pravidelný omnibusový výzkum IBRS OBSERVER. Do něj mají možnost klienti vkládat své vlastní individuální otázky nebo koupit již předpřipravený výstup zaměřený na konkrétní téma. Výzkum probíhá na reprezentativním vzorku 1000 respondentů z celé ČR, dotazováním CAPI /přímý zápis dat do notebooku/.

 

Provozujeme a rozšiřujeme online panel respondentů – www.mujpanel.cz, který využíváme pro online dotazování. Při náboru respondentů využíváme primárně kontrolované zdroje. Identita respondentů je obligatorně telefonicky kontrolována, stejně jako profesionalizace respondentů.  Panel zahrnuje více než 10 000 respondentů z celé ČR a 8 000 respondentů ze Slovenska.

 

Používáme řadu různých výzkumných technologií a postupů, které usnadňují dotazování, zpřehledňují výstupy a přináší klientům přidanou hodnotu. Jde např. o vlastní analytický software IBRS ANALYZER nebo licenční technologie PERCEPTION ANALYZER.

 

Klademe důraz na srozumitelnost výstupů a interpretaci dat. Používáme řadu různých indexů a ukazatelů, podle kterých můžeme data porovnávat s benchmarky z různých trhů.

 

IBRS – International Business & Research Services

 

Praha 10, Dubečská 6 – 8, 100 00

IČ 261 37 585

CZ 261 37 585

Zapsaná do obchodního rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 73525.